Poszukujemy księgowej do kompleksowej obsługi osób samozatrudnionych, a także osób starających się o zasiłki oraz zwroty podatku.

UWAGA: Rekrutacja jest obecnie wstrzymana. Prosimy nie wysyłać ofert.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa osób samozatrudnionych: rozliczenia, odwołania, korekty, korespondencja z HMRC, doradztwo, etc.;
  • Wypełnianie aplikacji o wybrane zasiłki oraz zwroty podatku;
  • Kontakt telefoniczny oraz korespondencja z Urzędem Skarbowym (HMRC) i innymi instytucjami (w języku angielskim);
  • Tłumaczenia korespondencji (urząd-klient) dla klientów w biurze;
  • Odbieranie telefonów, umawianie spotkań, kontakt z klientami (głównie w języku polskim);
  • Standardowe prace biurowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli księgowej lub pomocy księgowej w UK;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność rozliczania self-employed;
  • Znajomość podstawowych brytyjskich zasiłków;
  • Szeroko rozumiane predyspozycje zawodowe oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy;
  • Umiejętność pracy samodzielnej (przede wzystkim) i w małym zespole;
  • Zdolność samodzielnego pogłębiania wiedzy;
  • Pobyt w UK od conajmniej 1 roku;
  • Kursy księgowe w UK;

Wskazane:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek/specjalizacja: rachunkowość) zdobyte w Polsce lub/i w UK;

Godziny pracy: Od 09.30 do 18.00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki oraz od 10.00 do 15.00 w co drugą sobotę. Półgodzinna, bezpłatna przerwa na lunch. 3-tygodniowa przerwa w okresie świątecznym na przełomie grudnia i stycznia oraz 2-tygodniowa przerwa w lutym lub w marcu. Po uwzględnieniu przerw, średnio 32 godziny tygodniowo w skali roku.

Oferujemy: Bardzo dobre warunki pracy; zdrowe, w wielu aspektach partnerskie, relacje z przełożonym; docelowo zatrudnienie (po miesiącu próbnym).

Wynagrodzenie: £9.5 – 11.5/h (brutto/gross) plus niewielkie bonusy. Wynagrodzenie miesięczne. Okres próbny (maks. miesiąc): £8/h.

Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowana naszą ofertą wyślij CV (ze zdjęciem) oraz kilka zdań o sobie na adres: praca@taxpol.ltd.uk. Odpowiemy mailem, a następnie telefonicznie na wybrane oferty.

Więcej

Nasze usługi – Usługi
O nas – O nas
Opinie klientów – Opinie
Kontakt – Kontakt